Opnext TRF5956ANLB0U1 jednomodowy Moduł Laserowy Klasy 1 Produkt Jest Zgodny z 21 CFR 1040.10 i 1040.11

  • zł69.82
  • W magazynie
    SKU o2635


    zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

    • Typ jednostki: część
    • Waga przesyłki: 0.1kg (0.22lb.)
    • Rozmiar przesyłki: 3cm x 3cm x 5cm (1.18in x 1.18in x 1.97in)
    Typ jednostki częśćWaga przesyłki 0.1kg (0.22lb.)Rozmiar przesyłki 3cm x 3cm x 5cm (1.18in x 1.18in x 1.97in)

    Recenzja produktu *
    Jakość
    Cena

    Pokrewne produkty

    Związane z

    Darmowa Wysyłka 10 sztuk/partia 0.9mm Rura Stalowa 1x2 Mini Blockless 1*2 SC/APC Connector Światłowody PLC Splitter

    darmowa Wysyłka 10 sztuk/partia 0.9mm Rura Stalowa 1x2 Mini Blockless 1*2 SC/APC Connector Światłowody PLC Splitter zapraszamy do naszego sklepu naszym Celem: wysokiej Jakości, najlepsze Usługi, szybko Reagować witamy na rynku Chińskim, można kierować kupić towary z Chin. I cieszę się jesteś zainteresowany naszych produktów,
  • zł351.86
  • Związane z

    Kabel SC-LC Światłowodowy Patchcord SM SX 3mm 20 m 9/125um Kabel SC Światłowodowy Zworka/UPC-LC/UPC

    opis SC jednomodowy światłowód jest dostępny w obu i wielomodowych wersje, i jest w pełni intermateable z NTT-SC produktów. zarówno w trybie pojedynczego i wersje SC wielomodowy fiber patch come with a tlenek cyrkonu ceramiczne ferrule z UPC wstępnie polerowane profil i sferyczne wypukłe koniec. te rodzaje pozwalają na szybsze polerowania powierzchni
  • zł51.41
  • Związane z

    ZTE ZXA10 F822-16 16 porty EPON ONU 16FE + 16 GARNKI z 16 głos przełącznik optyczny

    zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi. ZXA10 F822 & #65306; Zatrudnianie FTTx i Budować
  • zł474.23
  • Związane z

    HD-SDI 3G-SDI SDI Wideo Optical Fiber Media Konwertery, FC Jednomodowy up 20Km

    informacje o produkcie: ten produkt jest nasz nowo opracowany 3G SDI/HD SDI Optical konwertery mediów, produkt przyjęcie najbardziej zaawansowane all-technologia cyfrowego wideo i transmisji światłowodowej, transmisja 3G/high-definition SDI wszystkie sygnały cyfrowe, High-definition formatu sygnału z 19.4 Mbps (Standard SDI) do 1.485 Gbps (HD-SDI)
  • zł1 681.48
  • Związane z

    Kabel FTTH 25 Przyborniki Otwarcie Podłużna Nóż Płaszcza Slitter SI-01 Włókna Klastra/Loose Tube/Kabel Kurtka Slitter Miller ACS

    Kabel FTTH 25 Przyborniki Otwarcie Podłużna Nóż Płaszcza Slitter SI-01 Włókna Klastra/Loose Tube/Kabel Kurtka Slitter
  • zł1 018.54