Naszyjnik Kolczyki pierścień 925 Sterling Silver garnitur ustawić Austria kryształ handlu zagranicznego gwiazda biżuteria

 • zł71.26
 • zł137.04
 • W magazynie
  SKU o1045


  po raz pierwszy hurtownie 100 juanów od partii lub z partii (może być różne style każdy kawałek 1) ()
  drugi razy uzupełnianie, ilość nieograniczona nieograniczona ilość.
  jeśli nie jesteś zadowolony z hurtownie cena 50 juanów, aby pokryć koszty próbki, opłata za próbki z 50 dolarów może być przeniesiony do następnej płatności wykorzystanie dziękuję
  wprowadzenie produktów
  kolor produktu: (fizyczne fotografowania, jeśli nie jest kolor, proszę wziąć rzeczywistego produktu)
  rozmiar produktu: Pierścień: 10*12 Wisiorek: 10*19 ucha Ding: 10*12
  waga: Pierścień: 3.48G Wisiorek: 1.93G Kolczyki: 4.96G
  główny kamień: 7*9 Zastępca kamień: 32
  numer seryjny: XMT166
  materiał produktu: cena produktu jest przyjazne dla środowiska miedzi, powierzchni poszycia 18 K platyna, wysokiej jakości, nie jest łatwo zmienić kolor
  nie zawiera łańcuch wisiorek, potrzebujesz, aby przejść do jednego łańcucha łańcuch może być
  produkt pakowanie: worek Opp
  charakter produktu: nie słowo drukowanie (kontakt obsługa klienta)
  mamy wszystkie rodzaje produktów towarów wsparcie mieszane partii; witamy zapytać
  o Dostawy
  wsparcie mieszane partii, 4 dni przed otrzymania płatności w dniu dostawy, więcej logistyki dostępnych opcji, możesz skontaktować się z trzeba wyjaśnić korzyści z EMS!
  produkt jest niedostępny
  jeśli produkt jest na stanie, nie ma wątpliwości, że produkty firmy nie będzie niedostępny, najważniejsze jest to, czy istnieje niedobór towarów uzupełnianie półek. Stany Zjednoczone i stany Zjednoczone, aby załadować produkty na na miejscu została w produkcji produktów hurtowych, na pewno być wypełnione się tak szybko, jak to możliwe. specjalizuje się w sprzedaży hurtowej biżuterii Wydział, wielu latach fizyczne hurtownie, hurtownie stabilny bazę klientów w kraju i za granicą, więc przesyłki są stosunkowo szybki prędkości każdego produktu.
  produkt jest bardzo zaniepokojeni do towarów, proszę sfotografowany produktów przed kontakt z zespołem obsługi klienta w celu określenia liczby swoje produkty (do kontaktu, jeśli w dzień dostawy) potwierdził towarów, ale pro i nie dostawy płatności, nie możemy zagwarantować, drugi dzień lub po towary są wciąż trudno Paul Oh, inne klienci muszą zapłacić dostawy, mam nadzieję, że rodzice, którzy mogą zrozumieć.
  [sprzedam]
  uwagi 1: fizyczne obraz tylko w celach informacyjnych, nasze towary są podejmowane w naturze. ale ze względu na charakter naturalne klejnot ma nic nadzwyczajne jakby wykonywane przez duchy, jest całkowicie więc jeśli i, jak jak jak dwie krople wody, obraz kontrast z gem kolor może się nieznacznie różnić, ale to jest ten sam poziom delikatnością. ustawienia wyświetlania, kąt fotografowania, światło, etc. będzie również powodować pewne błędy, więc dziecko są w rodzaju zwycięży! jeśli masz specjalne wymagania, prosimy o kontakt zamożnych wcześniej.
  ten sklep strzelać wszystkie zdjęcia produktów dla profesjonalnego fotografa, pod koniec drobiazgowe naprawy systemu i regulację kolorów, staram się być zgodne z rzeczywistych towarów, ale ponieważ fotografowania światła, kąt, odchylenie koloru, kolor poszczególnych różnic poznawczych, może prowadzić do fizycznego, będzie trochę koloru zdjęć, ostateczny kolor od rzeczywistego produktu mają pierwszeństwo. proszę dokonać starannego wyboru przed zakupem z działem obsługi klienta. kwestii kolorów nie zostanie uznana, gdy powodów do wymiany.
  2 ponieważ obraz nie mogą być porównywane z fizycznym jest stosunek, więc przed zakupem, proszę zobaczyć produkt opis wielkości wielkość porównania, a następnie postanowił kupić.
  3: sklep codziennie dystrybucji dużą liczbę towarów, inwentaryzacja zmieni w każdej chwili, w przypadku braku towaru, proszę, wybacz mi!
  4: klient odbioru towaru, proszę z pocztowym lub kurier personelu kontrolę na miejscu, gdy okazało się, że ilość towarów nie ma problemów z jakością, lub towarów, prosimy o kontakt z nami, i zwrócić się do urzędu pocztowego lub kurierem certyfikat personelu, jeśli nie ma zaświadczenie wydane przez pocztowym lub kuriera, jeśli ze względu na produkt w przypadku braku lub jakość problem i wyzwanie, my nie będą rozpatrywane, zaloguj się do mnie!
  [przewagę cenową]
  integralności + marka + obsługa = 100% satysfakcji
  925
  3
  3 ---
  72
  QQ
  1
  a
  b
  c
  d/
  2
  3
  4/
  3
  4 :
  a
  b
  c 3
  d

  • Typ jednostki: Zestaw
  • Waga przesyłki: 0.22kg (0.49lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 18cm x 5cm (7.87in x 7.09in x 1.97in)
  Typ jednostki ZestawWaga przesyłki 0.22kg (0.49lb.)Rozmiar przesyłki 20cm x 18cm x 5cm (7.87in x 7.09in x 1.97in)

  Recenzja produktu *
  Jakość
  Cena